top of page
Search

Řítíme se do léta


Lepší titulek mě nenapadl a fotka, tu mám prostě děsně ráda, tolik pro začátek a jdu to na vás valit.


Mám jeden post pro všechny, tak si z toho prosím vyzobejte to, co se vás týká:)


ZOOM

Tento týden končí druhý blok ZOOM lekcí pro děti, čeká nás ještě pět týdnů ve třetím bloku a samozřejmě budeme moc rádi, když nám děti na tu dobu ještě svěříte. Rozvrh zůstává stejný, Luke a já taky, takže vlastně žádná změna a končíme v pátek 16.června.


Cena je 770 korun za dítě (10% sleva na druhého a každého dalšího sourozence, takže první dítě 770 korun, druhé 700 korun) a kam to můžete poslat, najdete tady.


Já, Kája, ještě dlužím lekce svým dětem- 3-6 let a 7-10 let, které jsem jeden čtvrtek náhle rušila kvůli zranění naší Beluchy. Lekce nahradím tím, že děti, kterých se to týká si kurz prodlouží o jedno úterý (20.6.).


ARTONZOOM

Malujeme až do 23. června a příští týden nebude středeční artonzoom pro děti, místo toho se děti mohou přihlásit v úterý 16.května od 19:00 a ve středu 28.června od 18,30.


KRALUPSKÁ ANGLIČTINA

Odpolední kurzy končí v pátek 16. června, dopolední o týden později v pátek 23. června.


ANGLIČTINA V KARLÍNĚ

Sisi se s vámi spojí ohledně poslední lekce i zápisu na další školní rok.


NALEJVÁRNA PRO LEKTORY

Učíme už fakt dlouho a letos jsme s vašimi dětmi udělali zase kus práce, a tak, stejně jako touhle dobou vloni, máme webinář pro lektory, ale i pro rodiče, kteří taky chtějí vědět, jak na to a líbí se jim, co děláme my. Máme pro vás 13 her, tři stránky rýmovaček rozdělených podle věku (2-12ti leté děti) a 10 výtvarných projektů, které budou bavit vás i vaše děti. Webinář bude v úterý 23.5. od 20:00 u nás na ZOOMU. Hlásit se můžete tady.


ZÁPISY NA NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

Všem děkuju za dotazy, které mi teď chodí už skoro denně. Moc si toho vážíme a vracíme se tak k předprázdninovým zápisům, jednoduše proto, že tak budeme moct lépe přizpůsobit počet otevřených kurzů od září.

Zápisy na všechny lekce- online, kralupská angličtina, kralupská výtvarka i artonzoom otevřeme ve čtvrtek 22. června v pět hodin odpoledne. Snad ten čas vyhovuje.

Budu se snažit připravit to co nejsrozumitelněji a dokonce jsem zjistila, že by i mělo jít se pod jedním jménem přihlásit na více kurzů, takže to nebudete muset klikat pořád dokola. No, mám na to ještě čas to vyladit:)


LETNÍ KURZY

Děkujeme všem za zálohy, informace k jednotlivým běhům budeme posílat týden před kurzem a těšíme se moc.


A jedna novinka na závěr- vloni jsme otevřeli čtvrteční dopolední hodinku pro maminky s dětmi, je to můj velký relax a zároveň inspirace k tomu, co by se ještě dalo vylepšit. A dneska jsem se rozhodla, že příští školní rok začneme setkáním s vámi, rodiči dětí, které k nám začínají chodit, už nějakou dobu chodí, chtějí chodit, chodí už strašně dlouho.

Bude to online, bude to v září, budu tam já a Luke a pokusíme se vám vysvětlit co od nás a od vašich dětí čekat, proč to některé děti pobírají rychleji, jak si ověřit, že se něco děje a co dělat s dětmi doma. Jdu si to rychle někam zapsat, a kdybych se náhodou v září tvářila, že nevím, tak mi to klidně připomeňte.


To je pro dnešek vše, já vám i vašim dětem děkuju a přeju pěkný den, vaše k a vedle mě sedící L.
382 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


logo_instagram.png
bottom of page