Vyhledat
  • Kaja S.

červen


Blížíme se ke konci. Těžko uvěřit, ale už je dost vedro, chce to prázdniny.

My ale máme terasu a na ní dva bazény, v nich nohy, občas celý děti a k tomu utukutu prkna. Podtrženo sečteno máme vlastní pláž.

V květnu a červnu jsme si udělali i stánek se zmrzlinou a s limonádou. Byla dost drahá, ale podařilo se nám ukecat Miu a nakonec to bylo zadarmo.

A lítali jsme. Se všemi dětmi. Cestovali jsme po celým světě. Občas bylo dost složitý sladit všechny cestující, když nám jeden pasažér odlítal do Tokia a druhej si balil kufry na Moravu.

Schválně koukněte na fotky, kdo s náma všechno letěl. WHO is flying? WHERE is he/she flying?

Spiderman is flying to Mars. Catwoman is flying to Japan. Lítal s náma celej Marvel.

Všechny letadla nám ale ztroskotaly, všechny do jednoho, takže Morava ne Morava jsme stejnak všichni skončili na pustým ostrově.

To cvičení, co předvádíme na fotodokumentaci je tohle- TAKING OFF, FLYING, TURBULENCE, IN-FLIGHT SNACK, LANDING a nakonec CRASH. A pak teda ten ostrov.

Vloni touhle dobou jsem si říkala, co my budeme dělat se všema těma pokojíčkama co jich tu máme. A rok se s rokem sešel a já už to vím. Luke to ví taky.

Máme v nich poschovávaný ISLANDS. Abychom si mohli zahrát naši 3D hru. Děti se přemísťují přes všechny ostrovy a k tomu skládají věty, otázky, zápory a hrají PAPER ROCK SCISSORS.

A když už jsme u těch her, vymysleli jsme si hru na procvičování CAN. A teď ji hrajeme. Já, protože jsem od přírody strašně pomalá, tak jsem vymyslela pomalou, rozvážnou verzi. A Luke, který je zase naopak jako vítr, tak ten vymyslel rychlou hru. A hrajeme obě. A pak ještě pexeso. Všechno si to můžete přečíst tady.

Pár her ještě máme, k dostání na zeptání u mě nebo u Lukea.

Ještě není konec. Ještě tu mám tohle.

To je další hra. Má pracovní název DESERTED ISLAND případně JUMANJI. Už na ní děláme skoro tři týdny a ještě dva týdny budeme. Vymýšlejí ji s námi ty starší děti, ale v pátek jsme si ji zahráli i s třeťákama. Jako lidi, je to dobrý.

Tento týden budeme psát pravidla a poslední týden nás čeká grafická stránka celé věci. A pak už vytisknout ať máme v létě co hrát.

No nevím, asi se tím budu živit. Vymýšlením her. K tomu ale dost potřebuju vaše děti. A máme tu další oslí můstek, já jedu já jedu. (Teď si nemůžu uplně vzpomenout, kam jsem tak nenápadně vsunula ten první)

Rozvrhy na další školní rok.

Dobrý, ne? A to samo. Ani nad tím moc nepřemejšlím....

Rozvrhy budou od zítra viset na nástěnkách u nás v PE. Trochu jsme s nima čarovali, něco přeházeli, ale snad budete všichni spokojení. Kdyby něco, zpívám hned za dveřma, tak se ptejte.

Jo, teď už jen hrozně rychle- zálohy na letní kurzy jsou splatné do dneška.

Dopolední kurzy jsou naposledy tento týden (11.-13.6.) a před prázdninami to balíme v pátek 22. 6.

A kdo si s námi chce zazpívat naše písničky, tak budeme ke slyšení v sobotu 23. června ve dvanáct v kralupským iCafé, kde otevíráme festival Za Vodou.

Teď už ale fakt jdu.

Tak pa, k.


41 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen