Vyhledat
  • Kaja S.

Čtení pod lampu


Jela jsem si dneska pro jahody a maliny a borůvky. A česnek a meruňky a petržel. A cestou zpátky jsem si tak v hlavě psala tenhle dopis pro vás od nás. Nejdřív jako že vtipný. Jako bylo to vtipný, ale znáte to, většinou se tomu směju sama. Tak sem to zavrhla.

Tak nějaký moudro, taky ne. To mi od přírody nejde. Je to jako s vtipama, většinou to v polovině zapomenu a pak zapomenu, že jsem něco moudýho vůbec říkala.

Pak jsem se dojala. Ale nešly mi z toho dojetí dělat krátký věty. A krátký věty, to je základ. A taky jediná možnost, aby tomu co píšu někdo rozuměl....

Přijela jsem domů, snědla sem ty maliny. Ani jsem se nerozdělila. Bylo jich dost, takže meruňky a česnek jsem nechala holkám. Normálně jsem se přežrala malin. Nebo malinama. A je žrát sprostý slovo?

Petržel, tu u nás nikdo nejí, tu si dám zejtra. A přesně kvůli těmhle myšlenkovejm pochodům jsem zapomněla, že jsem něco vůbec chtěla psát.

Ale? Já jsem si vzpomněla a teď tu sedím sama, nohy nahoře, put your feet up, to jsme se učili v červnu, nejsem dneska žádnej social butterfly, taky jsme se to učili v červnu, a moc dlouhá věta. Prostě sem vám chtěla říct, že jsem si stáhla fotky. A našla jsem tohle. A jsem dojatá. Úplně nejdojatější, což je dost divný slovo, hodně konkuruje slovu kamaše.

Ta fotka, no prostě ta fotka, tam je všechno.

A asi budu plakat. Jdu si pro látkovej kapesník. Koupila jsem ho naší mamince k narozeninám a jeden sem si ponechala. Na vzpomínku. Bože, já asi už nic psát nebudu.

Chtěla jsem psát kolik jsme toho zase udělali, co jsme všechno probrali, jak jsme si to s Lukem užili, byl to náš uplně první rok, kdy jsme dělali všechny kurzy spolu, pak jsem ještě chtěla napsat jak si vážím vašich dětí a vaší důvěry v nás a pak co co co co bude příští rok a jak děkuju, ale už nic psát nebudu.

Mě z toho týdne bez kurzů evidentě hráblo, ale nebojte, do letních kurzů budu v cajku.

Dík a dík a dík a čus a pěkný léto, dávejte na sebe pozor a pa, teď už ale fakt končím.

k.

p.s. fotky jsou tady

p.p.s. videa jsou tady


58 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen