Vyhledat
  • kaja s.

leden, unor, brezen, nový pololetí


Přeju všem krásný den, neděli přesně.

Venku mlha, včera jaro, zítra pondělí.

Přehoupli jsme se do druhého pololetí a já zase děkuju. Že jste s námi, že nám věříte, že nás to všechny pořád baví. Vykoukl na mě plán na první pololetí, co jsem dávala dohromady vloni po srpnovém letním kurzu. A jak je u mě už zvykem a je dobře, že už to ani jinak nečekám, bylo zase všechno jinak:) Hru jsem nedodělala, tu hru, co jsem slíbila po letních prázdninách, místo toho máme ale další kartičky, plní se nám sešit novýma grammar hrama a obchůdek v sousedství nás nestačí zásobovat krabicema, ze kterých děláme karty, domy, kulisy, sešity, loutky, všechno z nich prostě děláme.

Sliz jsme dělali. A byl to...sliz prostě. Omlouvám se za způsobené nesnáze, ale já to slíbila a sliby se mají plnit. (takže tu hru taky udělám, slibuju!)

Děkujeme za spolupráci s vámi, za to, že mi zavoláte, když víte, že vaše dítě-náš student, potřebuje s něčím pomoc. Děkujeme i za pochvaly, moc si toho vážíme.

Druhé pololetí bude plné pokusů, budeme víc točit videa, abychom vám "naživo" ukázaly co se u nás děje.

Chystáme se také na grammar koutek na našem webu, kam budu ukládat gramatické plakáty co s dětmi vyrobíme. Aby se měly na co kouknout, když se v té záplavě informací ztratí.

Takže si to tu po sobě čtu a koukám je to zase proud myšlenek, pátý přes devátý, jdu si dát kafe a zase se ozvu, kdyby něco, víte kde mě najít.

Tak pa

k.

p.s. tahle fotka- tak to je zase povedený obrázek. Hrajeme divadlo- Gingerbread House- a v pozadí podmínkový věty:) je tu všechno. I nůžky a bačkůrka.


32 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen