Vyhledat
  • Kaja S.

Poslední dva týdny


...jsme natáčeli time-lapse videa, animovali moving snake a jumping rocks, věšeli maminky a tatínky na klacky, opakovali tvary, překládali si titulky nejnovějších zpráv a třeba jsme zjistili, že v Africe už od roku 2007 sázejí GREEN WALL. Tak jsem to pěkně shrnula do jedný věty, co.

Ale taky jsme začali chodit zase ven a zkrášlovat místní chodníky. Jen bychom potřebovali déšť. Nemáme už na co kreslit:)

Vymysleli jsme hned několik her- otázkovou, děti píšou na jednu stranu papírku první slovo otázky, na druhou pokračování a pak hádáme jakým slovem otázka začíná. Další je pro druháky a třeťáky na Present simple- konkrétně to proklatý S na konci sloves u třetí osoby jednotnýho čísla. Jako lidi, tohle je těžký a...my to nevzdáváme. Zatím máme dvě hry- jednu tabulovou- tvoření vět z napsaných slov, všechno to je třetí osoba a druhá je venkovní- tvoření vět, hledání vět, skákání na slova. Ta má, překvapivě, větší úspěch. Včera jsem skákala i já, zimou teda. Jen bych fakt potřebovala ten déšť. Na druhou stranu ty naše outdoorový tabulky....v sobotu má pršet, tak máte ještě pár dní čas na to mrknout a něco si zopáknout:) ALE MUSÍTE U TOHO SKÁKAT!!!!!

Jo a taky jsme schovávali....vyspellovaný slova z klacků, jsou všude...schovaný.

A taky jsme vymýšleli citace z pohádek a taky jsme vyráběli voskovky. Ty teda pořád vyrábíme. Luke to dělá. Já se usmívám:)

přeju krásnou středu a zas napíšu, abyste věděli

pa, vaše k.


32 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen