Vyhledat
  • kaja s.

videa, hry a podzimní prázdniny


Myslím, že titulek je důležitý. Důležitý je do něj narvat všechno co chcete v následujícím textu říct. Takže se loučím, víte vše...

just kidding...(dobře dobře, je to trapný, ale chápejte, dospívají mi děti a trapnost je moje druhý jméno)

Well...právě jsem nahrála videa z minulýho týdne na web. Jsou tam děti, jsem tam já, Luke to natáčí, je tam vše. Bude jich víc, myslím, že si zasloužíte vědět co se u nás děje a navíc pak třeba budete mít chuť si s dětma zahrát, zazpívat naše básně/písně/říkanky. Ty jsem totiž taky přidala na web a budu je pravidelně doplňovat hned jak je vymyslím a s dětmi vybrousím. Abyste to správně pochopili, tak já si je sice vymýšlím, ale jsou to vaše děti, které je mění do použitelnýho tvaru.

Fotky z uplynulýho měsíce jsem už taky hodila na web a dokonce jsem je nezapomněla označit tlačítkem download, takže jsou lehce stahovatelný.

Jo, hry. Hry jsou taky na webu. Je tam jedno domino a druhý se chystá, to bych ráda měla tak nějak víc odolnější, takže se ho snažím tisknout na starý krabice. A tady mám dvě prosby. Jednak- nevyhazujte pěkný krabice, beru beru je. Spíš teda ty větší a nepomačkaný a dopředu moc děkuju.

Hra bude ke koupi a všichni krabiconosiči budou mít významnou slevu. Jen to teda ještě asi nebude tento týden....ke koupi.

Mám takovou vlastnost, vrhám se do věcí o nichž nemám uplně přesnou představu. Třeba bramborový knedlíky. Nevěděla jsem jaká to je makačka tak jsem je jednou udělala. No, pak už nikdy.

S malováním, zpěvem, nahráváním, kreslením a tiskem to mám trochu jinak než s vařením. Tady to zkouším a zkouším, až to vyjde.

Co vám ale chci říct...prostě to ještě není úplně ono, já se to ale naučím a pak vám hned dám vědět. Takže díky za strpení.

A kdo dočetl až sem, tak se dozví, že od pondělí 28. října do čtvrtka 30. října máme volno.

Přeju krásnou neděli,

vaše k.


84 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

© 2021

 by Playground English

 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Spotify Social Icon
  • YouTube