Vyhledat
  • kaja s.

videa, hry a podzimní prázdniny


Myslím, že titulek je důležitý. Důležitý je do něj narvat všechno co chcete v následujícím textu říct. Takže se loučím, víte vše...

just kidding...(dobře dobře, je to trapný, ale chápejte, dospívají mi děti a trapnost je moje druhý jméno)

Well...právě jsem nahrála videa z minulýho týdne na web. Jsou tam děti, jsem tam já, Luke to natáčí, je tam vše. Bude jich víc, myslím, že si zasloužíte vědět co se u nás děje a navíc pak třeba budete mít chuť si s dětma zahrát, zazpívat naše básně/písně/říkanky. Ty jsem totiž taky přidala na web a budu je pravidelně doplňovat hned jak je vymyslím a s dětmi vybrousím. Abyste to správně pochopili, tak já si je sice vymýšlím, ale jsou to vaše děti, které je mění do použitelnýho tvaru.

Fotky z uplynulýho měsíce jsem už taky hodila na web a dokonce jsem je nezapomněla označit tlačítkem download, takže jsou lehce stahovatelný.

Jo, hry. Hry jsou taky na webu. Je tam jedno domino a druhý se chystá, to bych ráda měla tak nějak víc odolnější, takže se ho snažím tisknout na starý krabice. A tady mám dvě prosby. Jednak- nevyhazujte pěkný krabice, beru beru je. Spíš teda ty větší a nepomačkaný a dopředu moc děkuju.

Hra bude ke koupi a všichni krabiconosiči budou mít významnou slevu. Jen to teda ještě asi nebude tento týden....ke koupi.

Mám takovou vlastnost, vrhám se do věcí o nichž nemám uplně přesnou představu. Třeba bramborový knedlíky. Nevěděla jsem jaká to je makačka tak jsem je jednou udělala. No, pak už nikdy.

S malováním, zpěvem, nahráváním, kreslením a tiskem to mám trochu jinak než s vařením. Tady to zkouším a zkouším, až to vyjde.

Co vám ale chci říct...prostě to ještě není úplně ono, já se to ale naučím a pak vám hned dám vědět. Takže díky za strpení.

A kdo dočetl až sem, tak se dozví, že od pondělí 28. října do čtvrtka 30. října máme volno.

Přeju krásnou neděli,

vaše k.


88 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen