Vyhledat
  • k.s.

Dneska mám narozeniny


Byly časy, kdy jsem si na narozeniny brala volno. Ale jak se ty roky hromadí, člověk nemůže pořádně spát, takže proč jako volno, co, když se místo toho můžu luxusně zmatlat modelínou třeba.

Playground English v Kralupech začínalo když mi bylo 28 a čekali jsme Miu. Za rok mi bude 40 a je mi z toho trochu úzko. Jakože fakt? Jakože fakt? JAKOŽEFAKT????

A dostala jsem koloběžku. Od holek a Lukea.

A pro vás mám dárek- program toho, co děláme v kurzech- KONEČNĚ! Je totiž pořád spoustu věcí, který bych vám ráda předala o tom, co děláme na našich kurzech. Přeci jenom je Playground English něco jako moje třetí dítě asi. Jsou chvíle, kdy dolezeme domů uplně hotový, kdy nám to třetí dítě dává docela kouř a jediný co připadá v úvahu je jít spát. A pak jsou dny, kterých je daleko víc než toho prvně popsanýho, kdy se mi nechce jít spát. Kdy nechápu, že to co si dvacet let, jo, učím už dvacet let, vymejšlím a maluju a zpívám, že to funguje a že je vás u nás tolik a že a že...A pak jsou taky chvíle, kdy toho chci ještě víc, kdy toho během hodin chci stihnout ještě víc a ještě víc a to pak přijdou naše i vaše moudré děti, pohladí mě po vlasech, sednou si mi na klín nebo se jen prostě usmějou, Luke na mě mrkne, Belucha se o mě otře a mě dojde, že není kam spěchat. Že takhle je to fajn, že jestli mě někdo bere už jedenáct let takovou jaká jsem, tak to jsou vaše děti.

Ten program, ale stejně budu psát, já jsem totiž na to, co s dětmi děláme a kam se to pořád posouvá, hrozně pyšná.

A děkuju vám všem, že vás máme.

Bože, doják je tohle. To je ten věk neboco. Ježiš, lidi, tyvado, já jsem fakt už stará.

Jdu se projet na koloběžce.

pa odpoledne,

vaše k.


60 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen