top of page
Search

Až jsem skoro zapomněla

...jak vám ty newslettery posílám a co musím kde nastavit, protože poslední jsem posílala kdyže? V červnu? Asijo.


A je srpen. Zítra nám končí poslední letní kemp a byla to jízda se skoro 120ti dětma, muzikál, divadlo, art a teď olympiáda, kterou jsem si splatila svůj dluh z dětství.

Já totiž tábory nenáviděla a co jsem na nich nenáviděla vůbec nejvíc byly olympiády.

"Kájo, tak, no, tak si to zkusila..." bylo hodnocení mých výkonů:) a tak jsme vašim dětem uspořádali olympiádu, jakou bych taky bejvala brala.


Tak to je u nás se vším, kdo mě zná, tak mu to je jasný, já si ty hodiny a tábory a malování a zpívání dělám hlavně pro sebe. A to, že mám k tomu vždycky partu vašich dětí, to je bonus a taky můj splněnej sen. A tohle léto je sen.


Dobře, jsem dneska od ráda dojatá, ale chtěla jsem vám sdělit několik věcí-

kurzy máme vypsaný a místa pro sebe i děti můžete rezervovat:Máme tam kurzy u nás ve škole v Kralupech, online na ZOOMu, sobotní specials, výtvarky na ZOOMu (středa pro děti, čtvrtek pro dospělý), a taky webináře/worshopy online pro lektory a učitele, protože ti už si nás taky našli a já z toho chrochtám blahem.

(Je to už trochu probraný, protože kurzy už jsou na základě vaší poptávky vypsaný od poloviny srpna, děkuju všem, kteří se nedali a urgovali mě)

Karlínský kurzy od mojí Sissy přibudou hned jak budeme vědět přesné časy.


No a to jsou ty věci, co sem vám chtěla říct vlastně.


Moje milovaná Klára Pirklová, která mi už několik let jistí záda říká, že newsletter má být krátký a jasný, tak že bych už skončila? Bez něčeho fakt vtipnýho?


No, tak ještě jednu věc, jinak neusnu- všimli jste si někdy, kolikrát vašemu dítěti/dětem za den upadne lahev? Schválně, zkuste si to spočítat. A pak si teda vlastně spočítejte, kolikrát upadne vám? Proč? Jsou ty lahve tak dělaný? A je tohle vůbec ten vtipnej závěr?


Dobře, konec, dobrou noc, mějte se krásně JO A ZAČÍNÁME-

dopolední kralupský kurzy v pondělí 5.9 a pátek 9.9.

první sobotní kurz je v sobotu 10.9.

a všechno ostatní se rozjíždí pondělkem 12. 9.


Díky díky, pusu a děkuju, že vás mám a že jste si to přečetli až sem,

vaše k.


p.s. Jo a ta nepříliš lichotivá fotka běžící mě je důkazem toho, že kurzy pro vaše děti dělá člověk, který si všechny ty kravinky a soutěže a básničky a hry a kvízy vymýšlí hlavně pro vlastní zábavu- já jsem chtěla bejt první, no...nebyla, ale aspoň jsem to zkusila:) (a fotila to moje lehce škodolibá Ema:)


129 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


logo_instagram.png
bottom of page