Vyhledat

A co se bude dít....

....od 11. května- vracíme se totiž ke hraní v naší "školičce" na kralupské Kochmance.

Máme čistá okna, vycíděno, protříděno, Luke postavil nový stoly a na uvítanou pro vás máme gel na mytí rukou a krém na jejich promazání, ta dezinfekce prostě dává kůži zabrat. Budeme rádi, když budete vše využívat, bude to na vás čekat ještě přede dveřmi.

A taky na vás budeme čekat my dva. Belucha si dává do konce června dovolenou a bude hlídat naše holky doma.


A chtěli jsme vám něco říct. Objevili jsme kouzlo, díky vám teda.

My to teda tušili, naše děti a naše dvoujjazyčný fungování k tomu dávalo jasný indicie, ale stejně- angličtina každý den, to je ono, to je to kouzlo. Díky přechodu na každodenní online a díky dětem a rodičům, kteří měli chuť se s námi vídat co nejčastěji, udělalo spoustu našich-vašich dětí ohromný posun. Jako fakt veliký.

Online si proto necháme, jak jste asi z rozvrhu pochopili:)

A protože jsme ve fázi hledací, tzn. že se snažíme najít nejlepší způsob jak všechno propojit k naší a vaší vzájemné radosti a spokojenosti, tak budeme rádi, když si nakombinujete naše online-inclass kurzy jak se vám to bude nejvíc hodit. A zároveň prosíme o shovívavost a trpělivost a dopředu moc děkujeme za podněty k vylepšení. (děkuju vám všem, kteří jste nám pomohli s online přenosy v začátcích, děkuju za tipy co dělat a co ne, děkuju)

Takjo, uvidíme se zítra.

Děkujeme, že jste s námi a dávejte na sebe pozor

Kája a Luke


203 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen