Vyhledat

Bolavý záda a letní kurzy

Pěkný leden přejem všem. Máme za sebou pořádný volno, který se nám chýlí ke konci a v pondělí hlásíme návrat, nástup, budeme zpět v PE. Luke se tam teda chodil zašívat i o svátcích, nevím, nechápu PROČ si se mnou nechce zpívat a malovat KAŽDÝ DEN. No, tak naštěstí mám všechny ty děti a těm to nevadí, myslím teda.


K věci, Kájo, k věci. Bolej mě záda, už asi měsíc, nebolí mě teda když jsem v PE, jakmile si ale sednu někdě na nějakou židli a zavřu oči, tak už vidím svou budoucnost špatně. Konkrétně na invalidním vozíku osleplá a ohluchlá stařenka, taky opuštěná. Chci tím vlastně říct, že se asi stěhuju do PE, má to tam na moje záda pozitivní dopad asi. Ne, to tím nechci říct, chci tím říct, že jsem vymyslela letní termíny na letní kurzy. Koukněte na to, to už budou záda v cajku. Přídali jsme hodinu (budeme končit ve čtyři), trochu zdražili, to se omlouváme, nešlo jinak, a budou vejlety. Do Veltrus a možná i do Velvar k rybníku.


A ještě jedna věc, vlastně tři.

Zítra jedu s holkama na prkno, takže nestíhám, ale už mám setříděný videa a fotky (to je jedna a dvě) a naházím to nejpozději do neděle do půlnoci všechno na web.

A ta třetí věc je něco jako eshop. Já se doma furt plácám s těma worksheetama a tyhle poslední, no lidi, ty se mi prostě fakt povedly, furt na ně čumím a ukazuju je Lukeovi a Emě a Mie a všem sousedům... a tak je za menší poplatek posílám do světa. TAK PROTO MĚ BOLEJ ZÁDA!!! Ale já mám takovej sen, moc bych chtěla aby se mi podařilo nějak přiblížit to, co se děje u nás v PE i vám a třeba by tohle mohlo fungovat? Třeba? Návod je v češtině, worksheet v angličtině, obrázky záleží na kopírce, ale v zásadě moje oblíbená červeno černá. A spoustu bílý co úplně volá po vybarvení. Jo a to auto, to bych asi chtěla, to jsem si asi nakreslila pro sebe, a taky trochu pro Ríšu, o kterým vám víc napíšu příště. Už jsem ticho...skoro


...Tak ještě potichu přeju krásnej novej rok, Luke mává, že taky, Belucha čučí a chce ven, tak já jdu, mějte se krásně a příští týden už se těšíme na vaše děti,

pa k.


123 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen