Vyhledat

Jak jsem si zas něco přála....

Tak a zítra nám začíná leden, takže ze všeho nejdřív vám přeju....přeju vám, Luke vám taky přeje a Sissy vám taky přeje.

A já si taky přála. Na jednom z mých posledních prosincových Zoomů s většími dětmi jsme dělali vánoční ozdoby. S tajným přáním. Na stromeček. A prej jestli se to splní, povíme si v lednu.

Já vám to povím už dneska, ještě v prosinci.

Plní. Moje přání se totiž plní. Cpu to celý rodině, vlastně bych o tom klidně už mohla vést nějaký lekce, ale po tom posledním splněným přání nevím jestli bude extra nával.

Takže sem si přála nový záda. Jako fakt, do ozdoby jsem si napsala, What I wish for Christmas is..... a new back.

No a mám to.

V pondělí jsem si přání splnila na liberecký pohotovosti, odkud mě během hodiny po příjmu šoupli na sál a bylo. Jsem jak vyměněná.

Tak, teď malá pauza na obrázek- namalován ještě před splněným přáním-


A co to znamená. No, je to prostý, vaše děti si budou dál užívat hlavně Lukea. A je to tak dobře. Luke se na vás těší a já se těším na mrňousky, který si ve stoje užiju já. Jo a ode mě budete dostávat víc her a worksheetů, protože právě teď si sháním nějaký praktický stolek na kterým budu moct malovat a kreslit a pracovat a u toho ležet. Sedět můžu až za měsíc. Tak jestli někdo máte nějakej fajn tip budu vděčná.

Začínáme opět v pondělí 4. ledna, to vám pošleme i termíny našich letních kurzů pro děti, protože my to pořád ještě nevzdáváme, a já moc věřím, že třeba v únoru, až situace na všech frontách dovolí, tak budeme moct otevřít alespoň lekce pro nejmenší. A zatím vám děkuju a moc si přeju, abyste byli i dál s námi.

Tyjo, přeju, sakra, zas si něco přeju.

Přejte si taky, ale proboha ne nový orgány. Ty si nepřejte.

Máme vás rádi, to jako moc a děkujeme, že jste.

Kája, Luke, Sissy, všechny naše děti a všichni naši psi.


229 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen