top of page
Search

Jak se k nám dostat, když už máme plno...

...a začnu trochu oklikou...někde daleko široko ve Frýdlantě....

PROTOŽE vloni touhle dobou jsem do světa poslala jednu ze svých fotek z mládí a nerada bych tu začínající tradici porušila a tak vám sem letos dám radši dvě.

Takže kája na autě s krásnou maminkou. A kája v košíku u fešného tatínka. (příští rok možná vyhrabu malýho Lukea:) Snad mi to rodiče odpustí, že je takhle zneužiju, protože vám chci napsat něco důležitého (teda kromě toho, že jsem byla fakt pěkný dítě) a jakože vás těma fotkama nalákám, mě napadlo.(oslí most jako kráva, že? A druhý newsletter za 14 dní...nebojte, tohle tradice nebude)


Naši milí, vy jste nás trochu vybukovali a protože já mám radost velikou (uplně stejnou jako když jsem před 41 lety seděla na autě) a protože jste mi dnes mnozí volali cožejakojeto tak jsem udělala formulář.

Ten najdete u nás na webu pod odkazem kurzy a tam když nám napíšete kam jste se už nevešli s vašimi dětmi, ale rádi byste tam chodili, tak já si to zapíšu a jakmile se místo uvolní, tak vám dám obratem vědět.

Už mám na tom nově vznikajícím seznamu pět dětí (ooooo!!!) Doufám, že vám takhle aspoň nárazově vyjdeme vstříc, protože vám napíšu když třeba někdo z dětí zapsaných onemocní a vaše dítě ho tak bude moct zaskočit.


Navíc jsem uvolnila dalších pět míst na vybukované soboty, tak třeba vás ty novinky trochu potěší. Každopádně moc moc moc děkujeme a těšíme se na všechny.

Jo a všechny rodiče zapsaných dětí tím pádem moc prosím o včasné omluvy, abyste tak uvolnili místo zájemcům.

Děkujuu a jdu si někam sednout...třeba na auto. vaše k.

177 views0 comments

Recent Posts

See All
logo_instagram.png
bottom of page