Vyhledat

je červen

Pěkné ráno. Kdo by to v březnu řekl, že bude červen, co? A je.

My máme před sebou ještě slibované tři týdny, vy co chodíte na online lekce, koukněte prosím na rozvrh, jsou tam menší změny. Děti se nám krásně přelily zpět do normálních lekcí a tak jsme se rozhodly nabídnout pro každou věkovou skupinu dva časy, kromě těch nejmenších, tam vše zůstává při starém. Rozvrh najdete tady


Následující týdny budeme testovat všechny naše hry, teda ty, které si stále můžete stáhnout a hrát i doma. A třeba vymyslíme další. Máme takový plán je pěkně vytisknout na tvrdý recykl, my už je teda máme, ale říkali jsme si, že by se v trvanlivější verzi šikly i dál. No ale nejdřív je třeba je pořádně otestovat a to teď děláme s vašimi dětmi.


Lesson plan smršť jsme se začátkem června uzavřeli, lesson plány ale na webu necháme volně přístupné až do poloviny prázdnin, takže si tak můžete dostahovat co jste s dětmi třeba nestihli a hrát si s námi dál. Na webu najdete lesson plány od týdne pět do týdne šestnáct.


Příští týden budou viset rozvrhy na příští rok. Budou dost podobné těm letošním, zase si budete moct vybrat jestli Luke, já nebo oba, budu se snažit to napsat nějak ještě víc jasněji než obvykle. Obvykle tomu totiž nikdo nerozumí.

Rozvrhy budou viset od pondělního rána tady na webu, odpoledne je pověsíme na dveře v PE a večer na facebook. Tak, to jsem si to pěkně naplánovala.

Posílám kytku a mějte se krásně.

vaši k. a L.


.

62 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen