Vyhledat

Kdy? kdy? kdy???

Nevím.

Zatím nevím ani já a ani ministerstvo to neví. Včera jsem tam volala a vypadá to, že jazykovky pro děti jsou v nějaký spešl škatulce, která nikam nepatří a nikdo neví co s ní. Ale prý to řeší a až to vyřeší, tak dají vědět. A tak mám nový ranní rituál. Ke kreslení GOOD and BAD WITCH a tvorbě záludných otázek typu kdy byla poprvé představena komerční verze toaleťáku, si každé ráno čtu informace na různých ministerstvech. Zdravotnictví, průmyslu, školství, financí, zahraniční, vnitra.....jestli se budu ještě chvíli výhradně pohybovat v blízkosti našeho posíleného internetového připojení, tak budu mít tolik informací, že budu nejen krásná a fit, ale i nebezpečně vzdělaná.


Ale co vím je, že online lekce pojedou dál i s těmi na Kochmance, budeme se snažit vyjít vstříc všem co k nám chodíte a přizpůsobit naše lekce aktuální situaci. A pojedeme až do konce června. A pak budou prázdniny.
Jo, prázdniny, přidali jsme ještě dva příměstské kurzy. A dokonce jsem už vymyslela i témata. Všechno to najdete TADY.


A ještě jedna věc- natáčíme a stříháme teď pět dvacetiminutových lekcí pro nejmenší týdně a tři pro školáky. Máte- li zájem si je doma ve zkrácené verzi užít s dětmi až na ně budete mít čas, tak mi napiště a já vám je vždycky večer po lekci pošlu do emailu.


Tak, to by byl další z mých velice strukturovaných blog postů.

Mějte se dobře a dávejte na sebe pozor.


Jo a kdyby něco, tak kontakt na mě máte a já ráda vše vysvětlím


a objasním osobně. To my jde ještě líp než psaný projev:)


vaše k.

20 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen