Vyhledat

Konec května

Je konec května, pondělí 25. a my začínáme třetí týden v online-in class-at home režimu. Lekce stále jedou všude, kde to jde a upřímně, baterky nám sice dojíždějí, ale pořád nám je dobíjí nejen naše děti, ale i ty vaše. Třeba u čtvrtečního dopoledního Zoomu, kde si k dětem sedly maminky a dvacet minut se s nimi a se mnou řehtaly našim básničkám a kresbičkám. Vy ani nevíte jaká to je nádhera koukat na vás jak to s vašimi dětmi umíte. Nebo odpolední Skypy pro školáky, kde pravidelní účastníci dělají pokroky nad kterými každý odpoledne jen kroutíme hlavou. Nebo zpráva od mojí FB známé, co začala používat naše materiály pro svoje děti a našla tak novou cestu k gramatice. Nebo to jak děti řádí u nás v PE, Luke to natočí, já tam šoupnu filtr a pak mám další radost do zásoby. Ty pohádky a ty básničky co vaše děti s námi vymýšlí.....oh jeee


Děkujeme za všechny vaše krásný pozitivní zpětný vazby na to, do čeho jsme se v březnu pustili. My jsme se v závislosti na to, jak jste to přijali a jak naše lekce využíváte, rozhodli přidat k pražským lekcím, které vede Sissy další dva týdny, a k našim kralupským dopoledním kurzům týdny tři, k těm odpoledním dva. Prodloužení se týká všech lekcí- online, záznamů, živých lekcí a lesson plánů, worksheetů a her, které přidáváme na web.

V Kralupech tak budou odpolední kurzy končit pátkem 19. června a dopolední o týden později. Kurzy, které učí Sissy budou všechny končit 12. června.

Chceme vám tak poděkovat za to, že jste se společně s námi přesunuli z živých lekcí do online prostoru, poznali, a to dost detailně, jak si vlastně s vašimi dětmi hrajeme, vzali to za své, a teď se zase společně s námi přesunujete tam a zpět.

Děkujeme.


Omlouváme se zároveň všem dětem, ke kterým se bohužel už živě nedostaneme, v některých školkách nám bohužel nemohou umožnit plný návrat, i tam ale platí vše co vám nabízíme online. Veškerý obsah, který teď na webu najdete a který tam každý den přidáváme, bude pro vás volně dostupný až do poloviny prázdnin. Hry a videa budeme dál přidávat i v létě a můžete se těšit i na videa z našich letních kurzů.

Po téhle smršti bychom se rádi nějak v onlineu usadili i od září, ještě uplně nevíme jak přesně to bude vypadat, ale hodně se nám líbí představa naší angličtiny pro vás víc než jednou týdně.

To je totiž prostě uplně jiná káva. Za ty tři měsíce udělalo tolik vašich dětí takové pokroky, že to prostě nejde nechat jen tak být.


Děkujeme ještě jednou vám všem, moc si vážíme toho, že jste s námi a že jste s námi byli po celou dobu.


Vaši Kája, Luke a Sissy
76 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen