Vyhledat

Máme zavřeno....

No, nějak mě dneska trochu opustil humor. Víte, já si trochu zakládám na těch mejch přiblblejch vtípcích, kterým se stejně nejvíc směju já. Dokonce se vám přiznám k tomu, proč tenhle blog/novinky nemažu. Já si to občas, většinou když tu všichni spí, pročítám a pak jsem na sebe tak pyšná, jak sem jako samu sebe zas pobavila. Jo, nepotřebuju moc. Ale to vy víte.


Tohle ale není žádná sranda. Dneska jsme zavřeli. Nevíme na jak dlouho. Tohle všechno ale taky víte a asi je dost zbytečný to nějak dál rozvádět.


Takže, já nejsem uplně člověk co se kamarádí se systematickým způsobem práce. To, že naše lekce na sebe navazují a já vím, co budu s dětmi dělat tenhle, příští i přespříští týden a dokonce i v létě, to je něco jinýho. Ale třeba od večera přemejšlím jak smysluplně naházet co nejvíc worksheetů na web a jak to sestavit, aby to bylo tak nějak pochopitelný. A kdybyste mě viděli, tak byste viděli jak se mi kouří z hlavy. Jako fakt, uplně sem si musela zvýšit denní dávku mrkve, aby to můj mozek utáhl. (Prosím ať to všechno skončí co nejdřív, protože buď se ujím mrkví nebo vyhoříme.)


Oh well...nějak jsem to prozatím vymyslela. Výsledek je k posouzení tady. Zatím máme na webu worksheety s instrukcemi, které jsem měla hotové, jsou to hry, vybarvování a nějaká ta gramatika. Postupně, od zítra, budu přidávat lekce tak, jak bychom si je s Lukem odučili u nás v PE a ráda bych vymyslela i způsob live online lekcí, kdybychom se s vašimi dětmi a vámi potkali virtuálně u nás v obýváku. Máte- li někdo zkušenost jak na to, budu ráda, když mi dáte vědět. Všechno se asi bude odvíjet od toho, jak dlouho se budeme s touhle situací potýkat.Každopádně díky moc za trpělivost, už teď se nám po vašich dětech dost stýská.

Pa, vaše k.

45 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen