Vyhledat

Nový rozvrh a otevíráme

Poslední týden mám strašně divný sny, jako fakt divný. Normálně se mi zdává o tom jak někde lezu po horách, nebo jezdím z hor dolů, nebo jak maluju u moře, kde bydlíme v malým domečku, jak je ze mě tichá klidná stařenka a tak, ale poslední týden to je jízda. Vraždy, střelba, únosy, bouračky...přikládám to tomu, že hodně přemejšlím. Přemejšlím nad naším novým, už zase, rozvrhem, který spustíme v pondělí 11. května a jelikož jsem vám ho právě domalovala, tak očekávám klidnou noc.


Vymysleli jsme to tak, jak je to v tý namalovaný tabulce, já vám teď jen dodám vysvětlivky.
Online lekce s malými změnami zůstávají. Trochu jsme hýbli s časy, tak pevně doufáme, že to nebude vadit.


Online pro nejmenší, a to pětkrát týdně, zůstává. Jen v pondělí vám místo živého Zoomu budu posílat předtočenou pohádku.

Mladší školáci- nepsavci, se kterými se vídáme třikrát týdně na Zoomu zůstávají, jen čas posunujeme na jednu hodinu- potřebujeme trochu fóra na pondělní a páteční přejezd z Kochmanky.

Mladší Skype školáci, co si s s nimi už sedmý týden vesele píšeme, budou v úterý, středu a čtvrtek. V úterý a čtvrtek od jedné, tak jako doposud, jen ve středu až od půl druhé, tedy hned po Zoomu.

Nejstarší školáci budou mít taky svoje tři hodiny, čas zůstává na půl druhé a dny jsme upravili na pondělí, úterý a čtvrtek.


Záznamy ze Zoom lekcí budeme pořizovat a stříhat a upravovat i dál a rádi vám je budeme i dál pravidelně posílat. Napište mi prosím, zda o ně máte zájem- jde o upravená zhruba 10ti minutová videa z online lekcí, které si děti můžou pustit. Lekce na sebe navazují, ale dají se používat i nezávisle na sobě. Ráda pošlu i zpětně, mám jich už slušnou sbírku.


A teď k našemu návratu na Kochmanku.

Vracíme se skutečně v pondělí 11. května a první nástřel rozvrhu, který je bohužel k okolnostem jiný než náš původní- normální, vidíte sepsaný tmavě hnědou barvou.

Zatím vám nabízíme dvě dopoledne pro školkové a předškolní děti- instrukce jak to bude probíhat a co s sebou pošleme přímo do emailu zájemcům.

Počítáme se skupinkami do 15ti dětí, tak nám prosím dejte vědět, kdo se budete vracet, děkujeme moc.


Úterní, středeční a čtvrteční dopoledne budeme na Kochmance vždy od tří do pěti hodin a budeme mít připravené hodiny pro školní děti. Zatím to máme vymyšleno tak, že děti mohou přicházet vždy v celou hodinu, tj. od tří a od čtyři hodin, a my si je po příchodu rozdělíme do skupin. Starší děti budou mít hodinu s Lukem a mladší se mnou. Skupinky budou do deseti dětí.


Jak už jsem řekla jde o náš první návratový nástřel, já tak trochu doufám, že se to chytí, ale kdyby ne, tak s tím zase něco uděláme.


Na web budeme, stejně jako doposud, každé ráno přidávat nový lesson plán pro jednu ze tří kategorií, jednu hru a dvě videa s pokusy. Vypadá to, že si náš web už zvyknul na vaši přízeň, takže ho ta velká čísla už tak neděsí no a my...my z toho máme obří radost. Web necháváme dál takhle otevřený až do konce pololetí a nejspíš i přes prázdniny na opakování:)


Jo a poslední věc co se týče konce pololetí.

Vzhledem k tomu jak se věci mají, tak pololetí prodloužíme o tři týdny až do konce června, přesněji do pátku 26. června.


Vzkaz pro děti:

Děkujeme vám všem, že jste stále s námi, děkujeme, že vás tolik chodí na naše online lekce a těšíme se na vás naživo od pondělí 11. května.


Kája a Luke


a Belucha232 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen