Vyhledat

páteční make-up classes

Asi si říkáte co jako? Jakože make up? Bojíte se, že budete s make upem vypadat jako já? (ano, maluju se, každý ráno se maluju...někdy i odpoledne)

Kdepak kdepak, tohle jsou náhradní lekce. Budou každý pátek od dvou do tří hodin odpoledne. Jednu bude mít Luke a druhou já. A lekce budou fungovat jako náhrady za lekce, které vaše děti nestihly. Jestli totiž k něčemu byla ta předprázdninová karanténa dobrá, tak k potvrzení skutečnosti, že jediný kouzlo učení čehokoliv je to, když se to dělá často a pravidelně...a naprosto na rovinu, to, co tady řešíme od začátku pololetí je na mozek.

Takže já budu mít menší děti, předškoláčky a prvňáčky a Luke ty starší, aby to ale fungovalo, tak nám prosím dejte vždycky v týdnu vědět, že vaše děti/dítě dorazí. Skupinky budou desetičlenné a po naplnění kurzu to hned šoupneme na web a facebook, aby všichni věděli. (Tímto děkuji všem za spolupráci jak to teď všechno sledujete a reagujete)

Jo a ještě jedna hodina bude, taková speciální moje, vymazlená a těším se na ni moc. Sbírala jsem k tomu odvahu, ale jdu do toho- páteční výtvarka v angličtině. Budeme si kreslit, malovat a modelovat a všechno to kombinovat tak jak já ráda, s nadšením svým stále neutuchajícím zájemce zasvětím do všeho co dělám já a to co ještě neumím, tak na to příjdeme spolu. A kdo bude zlobit, tak toho namaluju (viz začátek dnešního postu),

Tak takhle moje vysněná výtvarka bude od pěti a bude pro starší děti, ale klidně i pro dospěláky, protože proč ne.

Výtvarka bude placená jednorázově, budeme tvořit a povídat si 90 minut, materiály seženu já a platit se to bude jednorázově 290 za "seanci". A zase nás bude nejvíc deset.

Páteční make- up classes a výtvarka začínají příští pátek- 8.10. teda jestli to nezakážou, pak bychom začali hned jak to zase povolí,


Tak a teď se uvidí:)


Mějte se všichni krásně,

vaši kája a luke a naše děti a naši psi

227 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen