Vyhledat

POZOR POZOR, UPRAVUJEME NÁŠ ROZVRH PRO ONLINE OBDOBÍ

POZOR POZOR (vypadá to, že se toho slova nemůžu nabažit, ale ono je tak pěkně rozprostřeno na klávesnici, že se to pěkně cvaká...)

Na základě zpětných vazeb od vás rodičů upravujeme trochu rozvrh a přidáváme ještě jednu půlhodinku. Je to proto, že chat se školáky jede parádně, ale ti mladší školáčci, co si ještě nejsou uplně jistí v psaných a čtených kramflecích, ti jsou lehce převálcováni zkušenějšími čtenáři a pisateli a pak i lehce odrazeni od dalších pokusů a to by byla opravdu škoda.

A proto se budeme i s mladšími nepsavými školáčky vídat na Zoomu a veselit se stejně, jak už nám to jde se školkovými dětmi. Jo a nebojte se, o Lukeovy pokusy nepříjdete, na ty budeme koukat dál. (Připravujeme i speciální edici pro rodiče- vzniká nám tu totiž slušná sbírka nepovedených pokusů...)


Koukněte prosím na to- nakreslila jsem velice pestrou a snad přehlednou tabulku a vás moc prosím- šiřte dál ať se to dostane ke všem našim dětem, víte jak na tom s těmi kontakty jsem....je to totiž tak, že v rámci loňského GDPR šílenství jsem raději skoro všechny kontakty smazala. By se teď hodily...no nic.

Děkujeme moc všem, že se s námi chcete spojovat a spojujete. Platí vše, co jsme vám psali, každý den je na webu něco nového pro vaše děti- lesson plans, které odpovídají tomu, co bychom bývali s vašimi dětmi dělali, kdybychom bývali teď mohli...vy víte.... věkový popis je orientační, můžete hrát se staršími věci pro mladší, můžete s mladšími zkoušet věci pro starší a my vám se vším rádi pomůžeme.

Od včerejška máme velkou část webu překlopenou do obou jazyků, takže si můžete angličtinu potrénovat ještě o trochu víc, protože, když se nad tím hodně zamyslím, tak se vlastně děje něco, co jsem vždycky chtěla, i když fakt ne za těchto podmínek, aby si rodiče hráli s naší angličtinou a vlastně se učili společně se svými dětmi. To jsem si vždycky moc přála. Sakra...už si nic nepřeju! Fakt!


Naše online spojení od příštího týdne tedy lehce upravujeme, aby si s námi mohlo hrát co nejvíc dětí a jejich rodičů, třeba vás ty naše chaty a video hry trochu rozptýlí...byli bychom moc rádi, i kdyby to bylo jen malinko. A já slibuju, že se budu česat i na odpolední Zoomy a ne jen na ty ranní. Odpoledne mi to prostě trochu ujíždí...

Jo a ještě jedna věc- u Skype a Zoom lekcí si zase vyzkoušejte, která skupina a který přístup vašim dětem sedne nejvíc a pak se prostě přihlaste přes odkazy, které visí každé ráno na hlavní straně webu. Budeme se nás všechny moc těšit.


Jsme tu. A myslíme na vás. A sakra, nám se tak stýská!

Díky za přečtení a buďte zdraví.

Vaši Kája a Luke, Belucha se opaluje

64 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen