Vyhledat

Prosinec

Je to jako na houpačce ta naše nová realita. Naděje střídá beznaděj, což jsou slova, která bývala pro můj slovník dost patetická. Nevím jestli to je tou čerstvou čtyřicítkou nebo Vánocema, ale myslím, že ani jedním.

Situace je taková jaká je, tyjo vloni, co, vloni by nás to ani nenapadlo. Nic z toho, nebo aspoň mě by to nenapadlo a jak si v tom tady teď žijem.

A teď, když se alespoň podle novinových výkřiků blýská na lepší časy- myšleno od čtvrtka- tak vlastně nevím a bolí mě z toho břicho a hlava a záda.

Od neděle vymýšlíme co a jak a kdy a co bude nejvíc vyhovovat vám, co ještě dokážu já, co zvládne Luke, jak to všechno sladíme s našima holkama, kdy uvidím babičku a pak otevřu, ten den postopadesátýtisícítýmiliontý (ano, Pipi je moje hrdinka nejen v matematice) facebook a tam na mě vykoukne přesně to, co bych vám chtěla říct, jen to říct neumím.

Honza z Playreal dal dohromady post, pod kterej se chci podepsat. Házím vám sem odkaz, protože je škoda interpretovat něco co už někdo dal takhle skvěle dohromady.

PLAYREAL

(Vy, co nemáte Facebooku sjeďte dolů, Honzův článek najdete pod naší fotkou)

Honzovi jsem zavolala a poděkovala.

A děkuju i vám, naší Playground English komunitě, která nám věří online i offline.

Jste nejlepší a dodáváte nám naději, kterou teď potřebujeme všichni, tak doufáme, že ji cítíte i od nás.

A tohle, tohle je Luke a náš Ríša.

175 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen