top of page
Search

PROSINEC ZA DVEŘMA

...a já píšu, protože MÁME NOVÝ PEXESO a protože BUDOU SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ LEKCE a protože...abyste věděli, kdy to před Vánoci balíme a kdy se vracíme.


Takže pozpátku, já už jsem to někde říkala, ale když to všechno klapne, jdu si před Vánoci na chvíli poležet do nemocnice na, jak to teď už skoro vypadá, tradiční úpravu vnitřních orgánů, no a Luke si pro školní děti připravil speciální vánoční lekce. Ježíš, teď se do toho zas zamotám a nikdo to nepochopí, Kájo, soustřeď se.


Takže- všechny lekce, kde hraju hlavní housle já a Luke mi jistí záda (doslova), tzn. PONDĚLÍ A PÁTEK DOPOLEDNE, STŘEDA ODPOLEDNE a PÁTEK OD 15:00 končí v týdnu od 6.do 10. prosince.


Ty tři zbývající, kde se střídáme, tzn. PONDĚLÍ OD 14: 00, PONDĚLÍ OF 15:30 a PÁTEK OD 13:30 budou mít děti speciální vánoční hodinu s Lukem a popcornem a filmy a tvořením, prostě tak jak to máme rádi. Jelikož tam ale Luke bude sám, tak jsme trochu skrouhli počet dětí a znáte to, kdo dřív přijde, ten dřív přijde. Hlásit děti můžete přes náš rezervační systém (najeďte si tam na JEDNTOLIVÉ LEKCE a je to hned na začátku nabídky), a protože to jsou jednotlivé lekce, tak v případě karantény nebo nemoci to přes ten systém můžete i zrušit a uvolnit tak místo někomu dalšímu.


To byla zpráva číslo jedna. Druhá zpráva je, že ZOOMY pojedou až až až do 17. prosince. Všechny.


Třetí zpráva je, že nevíme jestli budeme začínat první nebo druhý lednový týden, dáme vám to ale vědět ještě před Vánoci, protože to už to snad vědět budeme. Chceme samozřejmě co nejdřív, ale je možný, že začátek ledna si Luke dá sám a já se vrátím později, ale JÁ SE VRÁTÍM, to je jasný.


Co bych vám ještě vtipného napsala, jo TO PEXESO. To není vtipný, to je prostě doják. To je naše vánoční písnička, nahraná pro INDIES na naší zatím stále jediný oficiální desce FROG BISCUITS a proto si ji můžete poslechnout třeba tady na YouTube a zpívají tam naše holčičky, když to byly ještě holčičky. No a já se teď vzepjala a k písničce udělala pexeso, který si můžete stáhnout, vytisknout a zahrát a u toho s námi zpívat. Anebo si ho od nás pořídit tištěný, to bude na e-shopu od středy, musím ho totiž ještě nafotit.


Je to naše třetí pexeso a čtvrtá hra co máme na e-shopu a všechno to mastíme s vašima dětma na lekcích, tak prostě takovej tip na dárek od nás to je. Všechno to najdete tady.


No a to je asi všechno, kdyby něco, číslo na mě máte a všechno nejasný ráda vysvětlím.

A teď už dobrou noc, dobré ráno, dobré poledne, mějte se krásně a Vánoce vám ještě popřeju.


Vaše K.


228 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


logo_instagram.png
bottom of page