top of page
Search

Tak prostě znovu

No, tak jsem si myslela, že jen odepíšu na email s poptávkou po lekcích a odkliknu pár odkazů, jakože vysvětlení jak to teď vlastně máme a jak to bude od září. No, to jsem si myslela, navíc pěknou fotku jsem u posledního postu měla, že. No, prostě my to všechno všecičko zmizelo, všechny moje vtipný posty, co si po večerech čtu, je to fakt, fakt si čtu vlastní posty a gratuluju si k vlastní vtipnosti...., všechno pryč.


Takže nejdřív jsem počmárala jeden obrázek co mám vedle sebe


Pak jsem se rozplakala, protože CO JÁ SI SAKRA TEĎ BUDU V POSTELI ČÍST??? S vlastní krásou to jde z kopce, tak jsem se držela aspoň tý vtipnosti, oh well.


Už nepláču, píšu to znovu.


Co bude od září.


Začínáme v sobotu 4. 9. naším prvním sobotním workshopem. Bude to výtvarka, budeme malovat a bližší info a rezervace najdete tady.


V pondělí 6. 9. se nám rozjedou další kurzy- dopolední pro nejmenší a odpolední devadesátiminutový pro děti od 3 do 12ti let.


Na tyhle živý lekce, který budou u nás každý pondělí, středu a pátek u nás v PE na Kochmance v Kralupech se můžete hlásit přes náš rezervační systém s kalendářem a ten najdete tady- prostě si vyberete lekci, den, čas, vyplníte formulář, ten pošlete a pak už jen přijdete. Platí se zpětně na konci měsíce jen prochozené lekce. Zatím jsou rezervace uvolněné jenom na září, a to proto, že zatím nevíme co bude a jak bude. Každopádně vám můžeme slíbit, že tyhle kurzy pojedou vždycky když budeme moct mít otevřeno a my teda pevně doufáme, že zavírat nebudeme.


Rezervace na říjen a další měsíce otevřeme v polovině září a ještě vás na to upozorníme, slibuju.No a co se týče ZOOMu a naší online angličtiny. Zatím máme jasný časy pro výtvarku

Hlásit se můžete tady. (čtvrteční večerní výtvarka pro dospěláky)

a tady (středeční podvečerní výtvarka pro děti)


Další lekce- pro děti od 3 do 12ti let budou každé úterní, středeční a čtvrteční odpoledne od 2 do sedmi do večera. Pro nejmenší i úterý a čtvrtek dopoledne od desíti.


Přesný rozvrh budeme mít na konci tohoto týdne a dáme ho hned na web.

Zoomy poběží tak jak to už umíme, to znamená v půl hodinových lekcích, každé odpoledne bude mít daná věková kategorie (3-6, 7-9, 10-12, 13-16) jeden až dva vstupy a děti se mohou hlásit kolikrát týdně chtějí a heslo je čím víc tím líp:) první dvě kategorie budu mít já Kája a druhé dvě Luke, stejně jak to bylo minulý školní rok.

Jo a hlásit se můžete přes formulář, který je tady.


Všem přihlášeným pak pošleme odkaz na rozvrh, informace o placení a odkaz na naší ZOOM třídu.A nakonec vám posílám obrázek sebe zezadu, když jsem odpoledne soutěžila v piškvorkách a VŮBEC netušila, že důkaz o mým vtipu se navždy propadne do propadliště internetu.

A když koukám na ten obrázek, tak je mi zas dobře, protože ještě lepší než bejt vtipná je najít fotku, kde se na mě malá holčička takhle kouká.

Ježíš, já vám tak děkuju, že jste s námi, pusu, dobrou noc a jestli tohle zmizí, tak už fakt nevím.

Vaše k.
283 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


logo_instagram.png
bottom of page