Vyhledat

Upravili jsme podmínky online lekcí

Tak to vypadá, že se zpátky do PE na Kochmance jen tak nevrátíme. Místo toho jsme se doma ponořili do nových plánů a příprav na lekce, občas tu i uklidíme, teď se na to zrovna chystáme, protože naše Halloweenská hra zahrnuje i krátkou prohlídku po kuchyňo- obýváku (ještě, že mi včera haprovalo připojení, takže ten bordel byl vidět jen v krátkých okamžicích...).

A když jsme se tak ponořili, tak jsme se rozhodli, na základně jarních zkušeností, vylepšit to, co vám a vašim dětem nabízíme. (jo, jsme rádi, když chodíte s dětmi:)

Jestli si pamatujete, co jsem říkala po té jarní smršti, tak jakože nářez, ale vyšla mi z toho jedna docela prostá a jasná věc. Čím víc, tím líp. Takže čím víc angličtiny, tím víc. A ne nutně jen s námi, prostě jakkoliv kdykoliv s kýmkoliv. Platí to u všeho, já se teď znovu pustila do animací, abychom měli víc materiálu do hodin a ta pauza je znát, vím prd. Tak oprašuju a oprašuju a děkuju všem za shovívavost.

No a my vám na základě poznatku čím víc tím líp nabízíme neomezený počet přístupů na naše online lekce- v rámci daného období.

Upravili jsme rozvrh, abyste se v tom lépe orientovali, tzn. přidali orientační věk dětí, které jsou na lekce přihlášeny a teď už je jen na vás a vašich dětech kolikrát se s námi spojíte. Prokliky na ZOOM jsem přidala kam to šlo- jsou to ty zelené puntíky, takže stačí kliknout ve vybraný čas a už jen doufat v dobré spojení.

Přesné platební podmínky jsou sepsány TADY.


Dávejte na sebe pozor,

myslíme na vás a mějte se co nejlíp

Kája a Luke


372 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen