Vyhledat

Výtvarka pokračuje a máme pohledy

Je první březnový úterý a my stále doma.

Únorová výtvarka se chytla, mám radost velikou, malujeme jak o život, já se každý týden ponořím do studia jinýho malíře a čím víc toho o nich vím, tím víc toho chci mým výtvarníkům vyprávět a proto jsme se už z 45 minut dostali klidně na hodinu a čtvrt. Máme za sebou abstrakce, portrét, krajinu a čeká nás toho hodně. Výtvarka pojede tak dlouho co nás to bude všechny bavit.

Od včerejšího pondělí jsme přidali další kurzy pro nejmenší, můžete se teď s námi vídat denně, no, není to krása? Luke mi v obýváku zařídil pěkný stolek na malování a já tu teď posedávám v obležení stále většího počtu papírů a knih a tužek a velkých temperových lahví. Pomaloučku polehoučku expanduju směrem na kuchyňský stůl na jedný straně a gauč na druhý. A nad stůl sem si pověsila svoji fotku co měla u sebe moje babička.

Tuhle.Sakra, zase melu úplně mimo.

Tohle byl obří oslí můstek, skoro lyžařský, který ale logicky nevede k tomu co vám chci napsat.

To neva, my totiž máme novinku. Pohledy pro vaše děti. Zatím pro ty nejmenší- školkové a mladší školáčky. Vaše děti si s námi hrají každý den na ZOOMu a my vám děkujeme, vám i vašim dětem, no ale chtělo to i něco od nás offline. A to jsou ty pohledy.

Naše holčičky už léta dostávají pohledy od babiček, já taky posílám co to jde.

A naše úkoly ze schránky je sada čtyř pohledů na měsíc, které každý týden najde váš brouček nebo beruška ve schránce. V první sadě, která se už včera rozlétla mezi 25 dětí je básnička s omalovánkou, básnička s prstovou hrou, malá deskovka o mrkev a modelínové tvoření. Na pohledy jsem tak pečlivě vybírala recyklovaný krásný voňavý vysokogramážní papír až....mi ještě nedorazil, takže první objednávky letí na akvarelovém pokladu, na který děti můžou malovat vodovkama. A to je přece krása. Ještě čtete?

Tak já vám se rovnou šoupnu ještě odkaz, kde si tu naši krásu můžete prohlídnout. Takjo, fotku sem taky jednu dám. Já mám takovou radost.Jo a s Lukem už vymýšlíme pohledy pro malíře a malířky. Ty budou tak krásný, že si je asi budu posílat i sama sobě. Stejně jako tyhle.

Držte se a buďte zdraví.

Máme vás rádi,

vaši Kája a Luke


88 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen