Vyhledat

Velikonce a dál

No, kdo by to řekl, že tu jsou Velikonoce. Já to zase nečekala.


Školáci mají prázdniny od čtvrtka do pondělí a jelikož má být venku pěkně jarně slunečno, tak školní odpolední lekce budou tento týden pondělí až středa (29.- 31.3.) a příští, první celý dubnový začneme až v úterý (6.4.) po Velikonočním pondělí. Čtvrteční angličtináře tak vřele zveme ať si z rozvrhu vyberou, kdy si nás zapnou. Školkové děti budou pondělí až středa (29.- 31. 3.) jako obvykle a čtvrtek a pátek jen dopoledne, přičemž ve čtvrtek přidáme ještě jednu dopolední lekci se mnou. Od 10: 00 já a od 10: 30 Sissy. A na Velikonoční pondělí si dáme všichni volno, protože čokoládový vajíčka na zahrádkách nepočkají, že.


A pak od úterka jako obvykle jen s tím rozdílem, že nám začne poslední čtvrtletí tohohle školního roku. Čeká nás tedy posledních 8 týdnů, které s největším pravděpodobností dojedeme ve stejném režimu, ve kterém jedeme od října.

Jo a tohle je DŮLEŽITÝ- my všichni tři- SISSY, LUKE a JÁ děkujeme všem vašim dětem za to, jaký pokroky dělají. Já se po každý lekci raduju a minulý týden jsem měla dokonce takovou radost, že jsem jeden vydařenej lesson plán hned šoupla na facebook pro rodiče, učitele, děti, pro kohokoliv. Jako považte, s mladšími školáky střídáme přítomný časy, děláme otázky (děti dokáží tak kreativně používat to, co jim my nakládáme, prostě já jen čumím) a odpovědi levou zadní, se staršími začínáme IF, minulost, budoucnost ani přítomnost v angličtině není problém, lekce už mají jen s Lukem a když náhodou něco neví...tak se zeptají...anglicky! No a ti nejstarší, tam jsem minulý týden měnila názvy lekcí, protože moje hýčkaná lekce KÁJA A JEJÍ HOLKY se tak nějak změnila na LUKE A JEHO HOLKY a změna to je trvalá. Jako jsem pyšná, pyšná, pyšná a Luke taky.

Takže prosím vás, dejte za nás vašim dětem velkou pusu, jsou to borci. Všichni.


No a co je u nás novýho. Nový je polehoučku se plnící eshop. Vypustili jsme do světa už druhou sadu úkolů do schránky, šoupáme tam lekce výtvarky a jsou tam i nálepky do pokojíčku. Moc děkujeme za každou objednávku a doufáme, že děti naše úkoly baví.

Chystáme ještě tu od listopadu slibovanou Karkulku. A taky hry, ty taky chystáme.

Jo a ještě moje jarní pohledy, ty už mám, jaro je, ještě je tam nějak musím dát, aby tam byly.


Máme teď doma takový malý skladiště různých papírů, různý gramáže, různý barvy, všechny krásně voní, Luka z toho brzo švihne. A já se vyžívám v ladění barev a tisknu a tisknu a balím a píšu adresy a občas vám tam asi omylem přistane chlup jednoho z našich psů, to se moc omlouvám, fakt je to omylem. Ale oni jsou prostě všude. Ty chlupy a ty psi.


No, tak já už vám asi všechno důležitý napsala, myslím teda, jdu se připravit na naši velikonoční výtvarku, s našimi výtvarníky budeme navrhovat látku podle jedný naprosto úžasný ženský, filipínský malířky Pacity Abad. Ty barvy oooo, studuju to od pátku a jelikož jsem si teď začala hrát s akrylovejma barvama, tak nám možná něco doma přetřu. Luke to zatím neví, ale jsem si skoro stoprocentně jistá, že bude jásat. Nahlas. Na zahradě. Nebo aspoň to si myslím, že to je to, co tam dělá, když po mých uměleckých zásazích vychází na čerstvý vzduch.


Posílám ještě fotku naší čokoládový hry, kterou děti dostanou tento týden do schránky, vám všem děkuju, že vás máme, posílám taky pusu a dávejte na sebe pozor.

Vaše od barev ušpiněná K.137 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Květen