September 24, 2019

September 8, 2019

August 13, 2019

July 13, 2019

July 4, 2019

May 13, 2019

May 11, 2019

Please reload

Recent Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Featured Posts

Poslední dva týdny

April 10, 2019

...jsme natáčeli time-lapse videa, animovali moving snake a jumping rocks, věšeli maminky a tatínky na klacky, opakovali tvary, překládali si titulky nejnovějších zpráv a třeba jsme zjistili, že v Africe už od roku 2007 sázejí GREEN WALL. Tak jsem to pěkně shrnula do jedný věty, co. 

Ale taky jsme začali chodit zase ven a zkrášlovat místní chodníky. Jen bychom potřebovali déšť. Nemáme už na co kreslit:)

Vymysleli jsme hned několik her- otázkovou, děti píšou na jednu stranu papírku první slovo otázky, na druhou pokračování a pak hádáme jakým slovem otázka začíná. Další je pro druháky a třeťáky na Present simple- konkrétně to proklatý S na konci sloves u třetí osoby jednotnýho čísla. Jako lidi, tohle je těžký a...my to nevzdáváme. Zatím máme dvě hry- jednu tabulovou- tvoření vět z napsaných slov, všechno to je třetí osoba a druhá je venkovní- tvoření vět, hledání vět, skákání na slova. Ta má, překvapivě, větší úspěch. Včera jsem skákala i já, zimou teda. Jen bych fakt potřebovala ten déšť. Na druhou stranu ty naše outdoorový tabulky....v sobotu má pršet, tak máte ještě pár dní čas na to mrknout a něco si zopáknout:) ALE MUSÍTE U TOHO SKÁKAT!!!!!

Jo a taky jsme schovávali....vyspellovaný slova z klacků, jsou všude...schovaný. 

A taky jsme vymýšleli citace z pohádek a taky jsme vyráběli voskovky. Ty teda pořád vyrábíme. Luke to dělá. Já se usmívám:) 

přeju krásnou středu a zas napíšu, abyste věděli

pa, vaše k. 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags