November 20, 2019

September 24, 2019

September 8, 2019

August 13, 2019

July 13, 2019

July 4, 2019

May 13, 2019

Please reload

Recent Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Featured Posts

Nový školní rok

September 8, 2019

Tak já bych vám toho zas chtěla tolik napsat...tak já vám to teda napíšu...píšu vám vlastně už dva týdny, ale jelikož už zítra začínáme, tak..píšu.

 

Letos v létě jsem se prohrabávala fotkama na facebooku. Nejdřív kvůli fotce Beluchy, kterou jsme si přesně před pěti lety na konci srpna přivezli. A pak teda kvůli sobě, abych zjistila, že se na ty krémy na obličej už můžu vykašlat. Protože prostě nejsem s lety krásnější, i když si pravidelně čistím zuby, krémy na sebe vrstvím a dokonce jsem si i začala česat vlasy. A že těm vašim dětem je to stejně šumák, když mi strkaj větve do culíku a když s námi vymýšlí šílený básně a nebojácně lezou do každý kaluže co najdem. 

 

A pak mi to zase na základě tolika fotek rozesmátých budulínků a berušek došlo. Že za ty roky co nám věříte a děti k nám dáváte, tak jsme si z několika původně trpaslíčků vychovali plyně hovořící asistenty a že, i když se to občas dlouho nezdá, tak to naše pořvávání, zpěv, skoky z obrubníku, čtení a pohádky a hry a budky a kartonový krabice, že to všechno pořád funguje. A že letos začínáme jedenáctý rok a že jsme to zase neoslavili a že já jsem prostě dojatá.

 

A já bych toho chtěla napsat ještě víc, ale lepší bude, když k nám občas zabloudíte o pět minut dřív a kouknete se po stěnách co to vaše děti zase sepsaly, nebo se zastavíte pod oknem a zaposloucháte se do jejich hlásků nebo si pustíte nějaký to video nebo prostě si jen sednete a užijete si nějakou hodinu tak, jak si to už jedenáctý září budeme v Kralupech užívat my. 

 

Kája, Luke a šestý září Belucha.

 

Díky a těšíme se od zítřka. 

Ježíš, já se už tak těším.

k.

 

p.s. na základě výše popsaného dojetí sem zapomněla, že dělám večeři. Zase. Jako každý den. Musím se přestat večer takhle dojímat. ¨

 

a ještě fotečka:

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags