top of page

DODÁNÍ A PLATBY

 

Playground English shop je malý eshop spojený s naší školou a nakladatelstvím Playground English Books. produkty jsou bu'd papírové nebo digitální. Vše je chráněno autorským zákonem a vyráběno v malých nákladech na objednání.

Zásilky nicméně odesíláme hned první den po přijetí platby na náš učet společně s emailovým upozorněním o odeslání objednávky. 

Digitální soubory odesíláme okamžite po připsání platby na náš účet. 

 Cena zboží je platná po dobu jejího zveřejnění v e-shopu. Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží (viz níže) může zákazník uhradit Prodávajícímu následovně 

·        bezhotovostně platbou na účet Prodávajícího;

 

ZPŮSOBY PLATBY

 

PŘEVODEM NA ÚČET

Při volbě bankovním převodem vám automaticky na e-mail pošleme platební údaje. Po připsání platby na náš účet na tentýž e-mail obdržíte potvrzení o přijaté platbě. Fakturu vám následně zašleme online do e-mailu.

Při platbě převodem je termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby. Zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet. A je potřeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do sedmi (7) pracovních dnů od objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou.

 

 

ZPŮSOBY DOPRAVY

 

OSOBNĚ 

Zásilku si můžete, po zaplacení na účet, vyzvednout osobně na adrese našeho sídla JAVOROVÁ 130, NELAHOZEVES 27751

ČESKÁ POŠTA - obyčejná zásilka

naše papírenské výrobky zasíláme českou poštou, cena za poštovné a balné se liší podle objednaného zboží.

Cenu vyberete na konci objednávky před potvrzením. 

logo_instagram.png
bottom of page