Ve školním roce 2020/2021 máme otevřeny kurzy angličtiny Playground English v naší hlavní      "škole" Kralupech, kde budu i letos já a Luke. Můžete nás vidět i v soukromé školce Pro Family a všech jejích pobočkách, lekce zde vede Sisi Pelletier. A docela nově budeme v karlínské základní škole na Lyčkově náměstí, kde si svoje školáčky také povede Sisi Pelletier. 

 Naše kurzy, které jsme začali v Kralupech na Kochmance a v Karlíně jsou od října do odvolání přesunuty do online prostoru na ZOOM. V Pro Family fungujeme normálně. Rozvrh a program lekcí najdete pod prokliky nad odstavcem. 

ZOOM lekce připravujeme každý s jednotným tématem pro každý týden, ale každý den s trochu jiným obsahem, to proto, abychom si je užili i s dětmi, které k nám v době uzavření normálních kurzů chodí každý den. 

Průměrný počet dětí na jedné ZOOMovací půl hodině je 10, občas se ale přihlásí víc a občas mají děti velký luxus a je jich tam jen pět. Záleží na počasí a na náloži ze školy. 

Kralupské ZOOMy si střídá Kája a Luke, Kája má ty nejmenší a pak prvňáčky, všechny ostatní děti mají Lukea, občas mu tam teda Kája vleze, protože spolu prostě učí rádi. 

V Karlínském ZOOMu mají děti jenom pro sebe naši úžasnou Sissy. 

  Pro přesnější informace o obsazenosti kurzů na školní rok 2020/2021 pište na email karolina.shipstead@icloud.com, playgroundenglish@ymail.com nebo volejte na tel. 604 115 928.