14.png

Online výtvarka pokračuje i v novém školním roce tzn. od září 2021 až do....to se ještě neví:)Hlásit se můžete tady.  I letos pro vás máme tam výtvarku pro dospělé i pro děti a já vám pak před první lekcí pošlu všechny potřebný údaje- přihlašovací údaje na Zoom a info k platbám. 
Těším se na vás.
vaše k. 


rozvrh: středa 18:00-19:00 online podvečerní výtvarka pro děti 
čtvrtek 19:15- 20:15 online večerní výtvarka pro dospělé 

cena: 550 za 4 lekce, platba dopředu, platba se opakuje po vyčerpaných lekcích. 

  S kým jsme malovaly od února do června :   PIET MONDRIAN    PABLO PICASSO     FRIDA KAHLO   HENRI ROUSSEAU  JEAN-MICHEL BASQUIAT   SALVADOR DALÍ   ANDY WARHOL   VINCENT VAN GOGH   PACITA ABAD
GUSTAV KLIMT GILLIAN AYRES CLAUDE MONET. HENRI MATISSE. WASSILY KANDINSKY  KEITH HARING  GEORGIA O'KEEFE  Friedensreich Regentag Dunkelbunt Hundertwasser  ETEL ADNAN   LILY VAN DER STOKKER   AGNES MARTIN    VIVIENNE WESTWOOD

Untitled_Artwork.png


To, že vášnivě a každý den a bez přestávky a všude maluju a taky že maluju na všechno- stěny, dveře, okna, stoly, ubrousky, ruce, nohy, občas i papír, tak to víte.
A je to radost, je to klid, je to čas, kdy nemluvím...Luke mě v tu chvíli miluje asi zdaleka nejvíc.
 
Proto nastal čas nebýt sobec a začít malovat a kreslit a čmárat a u toho si povídat
a poslouchat dobrou muziku s vámi.

Mě se totiž moc líbí využít toho, že já jsem u sebe doma,
vy nebo vaše děti jste taky u sebe, zapnete se, vypnete se jak to budete sami potřebovat.
Lekce už běží nějaký ten týden, z měsíčního pokusnýho projektu, otevíráme třetí měsíc (tenhle post updateuju na konci března) a už máme pěkně stabilní tři skupinky výtvarníků a výtvarnic. 
Každou neděli nebo pondělí ráno dávám na hlavní stranu webu a na náš FB seznam nástrojů, které budete ten daný týden potřebovat. Umělci jsou vypsaní hned na. začátku této stránky. 
 
Lekce jsou bilingvní, podle toho jak mi to zrovna příjde na pusu, takže něco česky něco ENGLISH. 
Za ty dva měsíce už jsme si našli tempo, které nás baví, posloucháme muziku, která buď přímo souvisí s daným umělcem nebo která se mi prostě jen šikla do nálady. 
Promítám vám obrázky a celou tu hodinu promalujeme ve stylu daného výtvarníka.  

Přijměte tak pozvánku do mého výtvarného světa tak,  jak si ho od svého dětství prožívám já, do světa, kam si chodím odpočinout, vyčistit si hlavu a zapomenout nebo se rozpomenout. 

Děkuju všem, co se k nám přišli podívat a malují s námi. 

 

1.png