top of page
Search

Dneska naposledy....

...a za čtrnáct dní znovu:)


Před rokem jsem touhle dobou seděla v nemocnici, ťukala do našeho web systému rozvrhy na rezervace na léto a když se mě sestřička ptala, kolik mám dětí, tak jsem jí sebevědomě odvětila, tak dvě stě? No, myslela vlastních....


Každopádně letos jsem rozvrhy a rezervace a zápisy ťukala doma sama a vždycky je to trošku stres. Jednak nervy a druhak, já to prostě po sobě nerada čtu a pak plodím děsný kraviny.


Letos například, že pro "naše" děti proběhne zápis o 45 minut později než pro ostatní.

Nebo, že začínáme v září 2025 a platit za kurzy budete až v říjnu 2025...

Nebo jsem z 90 minutového kurzu udělala odpolední půlhodinku.


Naštěstí to čtete a nebojíte se mi napsat, takže já si to vlastně po sobě číst vůbec nemusím, kontrolu děláte vy, za to velký dík:)


Tento týden bylo naší Emě 18 a Mie bude na začátku června 15 let. To znamená, že Playground English je 16 let, je to takový naše prostřední dítě.

A včerejší zápisy, stejně jako lednový zápisy na letní kurzy, nás vždycky dost dojmou.


Mě to vždycky šoupne na začátek, do prvních hodin, kdy za mnou tříletá Ema běhala a opravovala mi výslovnost a miminko Mia ležela v DDM na matraci a řvala. A řvalo tam dalších patnáct dětí. Některý už nepřišly, některý chodily od začátku a teď jsou třeba už na vejšce.


Na datumy dobrá nejsem, taky proto vám vždycky na konci školního roku přeju krásný Vánoce, komu jsem ještě nepřála, tak teď, takže nevím, kdy se ke mě přidal Luke.

Asi ve chvíli, kdy si řekl, to zkusím taky, je furt vysmátá jak lečo, něco na tom bude.

A, k překvapení širokého okolí, nelituje. Děti se ho poměrně rychle přestaly bát. A hodně z nich si myslí, že jsme sourozenci. Taky si teda myslí, že bydlíme na Kochmance, a nejspíš spíme na houpacích prknech. Taky si myslí, že je mi sedmdesát nebo 25. Jo a všechny bezpečně vědí, kdy nutně potřebuju obejmout:)


Long story...long, už píšu dlouho, prostě děkujeme za další přihlašovací smršť. Sedm z osmi kralupských aj kurzů je beznadějně plných. Na online je jen pár míst v kategoriích pro nejmenší a nejstarší. Volná místečka se ještě najdou na mých výtvarkách a my si teď můžeme dát příští týden chvíli oraz a načerpat síly na léto. A s takovýmhle zápisem to bude sen.


Děkujeme, že vás máme, že nám věříte a hlavně, že se nebojíte nám půjčovat vaše děti.

Protože pro mě jsou tak trochu vlastní, jak se dozvěděla sestřička vloni v nemocnici.


Díky, díky, vaši Kája a Luke

255 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


logo_instagram.png
bottom of page