top of page
Search

Je skoro Halloween

A to je fajn, takhle daleko jsme to vloni nedotáhli, takže letos si to dost užíváme. Luke právě s dětma hraje další halloweenskou hru na ZOOMu, v našich kurzech v Kralupech malujeme a tvoříme a zpíváme a tančíme jak o život, v pražských kurzech trénuje Sissy s dětma 3 LITTLE PIGS a v Profamily staví domečky pro prasátka. Povím vám, je to krása.


Ale...od příštího týdne se zdá zase bude trochu přituhovat, což znamená menší změny v našich kralupských kurzech, a proto píšu.

Aby se u nás najednou potkávalo co nejmíň dětí, tak bychom vás rádi poprosili, aby děti, které chodí v pondělí a v pátek na první odpolední kurzy, tzn. v pondělí od DVOU a v pátek od PŮL DRUHÉ k nám chodili o pět minut dřív. A o pet minut dřív budeme i končit.

Týká se to opravdu jen těchto dvou kurzů, u všech ostatních je vše při starém. A vás dospělé poprosíme, abyste si děti vyzvedávali venku, což stejně děláte, takže tam se vlastně nic nemění.

Děkujeme za pochopení a za pomoc.


Příští týden jsou podzimní prázdniny, takže budou jen kurzy v pondělí a úterý, středa až pátek máme zavřeno a spíme:)


No a já vám se ještě našoupu nějaký naše novinky.


Tady je většina našich her ze ZOOM lekcí, dobře to funguje na domácí angličtinu.


Tady jsou některý naše úterní pohádky, který živě čteme každý úterý od 19:15 na ZOOMu.


A tady je naše nový podzimní pexeso, na který jsem teda extra pyšná. Cpu ho teď všude:) nejmenší děti tam mají zvířátka a ty starší tam procvičují přítomný průběhový čas.


mějte se krásně,

vaši K a L
198 views0 comments

Recent Posts

See All
logo_instagram.png
bottom of page